Merhaba...

 \"İsmail

Sitemiz açıldığından bugüne pekçok konuda çok sayıda makale yayınladık fakat giriş yazısını değiştirmeye bir fırsat bulamadık. Nihayet sıra ona da geldi. Öncelikle sitemize gösterdiğiniz yakın ilgiden ve yorumlarınızdan dolayı tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Makalelerle ilgili olarak yazıların sahiplerine de teşekkürü borç biliyoruz.

Okul dönemi açıldığından beri öğrenci arkadaşlarımız tarafından ödev konuları ve projeleri ile ilgili çok sayıda yardım talebi gelmekte, bunların tamamı okunmakla birlikte küçük bir kısmına cevap yetiştirebilmekteyiz. Elimizdeki projelerimizin yoğunluğu ve zaman kısıtlamaları sebebiyle çalışma yaptırmak isteyen kişi ve kuruluşlara da yeni bir proje için geri dönemiyoruz.  Bu durumdan dolayı ilgililerden özür dileriz.

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde yoğunluğumuz azaldığında onlarla da ilgilenebilmek için fırsatımız olacağını düşünüyoruz.

Tüm arkadaşlarımıza öğrenim hayatlarında ve çalışmalarında başarılar diliyor. Yardımcı olabiliyorsak bu durumdan kıvanç duyuyoruz. 

Sitenin arka planında içerik yönetimi için 2004 Ağustosundan bu yana üzerinde çalışılan, sıfırdan başlanmış ve Türkçe olarak hazırlanmış bir web sitesi yönetim modülü olan DyNA İçerik Yönetim Sistemi kullanılmakta. Bununla ilgili daha detaylı bilgi için www.ekont.com adresine bakabilirsiniz.

Sitemizin kaynaklar bölümünde tarayıcılarınızın sık kullanılanlar özelliğine benzer bir yapı oluşturduk sizin de önerilerinizi bekliyoruz. Böylece heryerden ulaşmak istediğiniz sitelere kategoriler vasıtasıyla çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Makalelerimizin okunma verilerine ilişkin istatistikleri buradan  görebilirsiniz.

 

]]>